Speciální nabídka: Zpracování prvního zadání zdarma

Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet, jak DesignVčelka funguje. Navíc úplně zdarma. Možná zjistíte, že služba pravidelné grafické pomoci je přesně tím, co vám chybí k úspěšné propagaci vašeho podnikání. A na co všechno můžete bezplatné zadání využít?

Nechte si vytvořit třeba reklamní banner nebo obrázek pro reklamu na Facebooku. Nebo potřebujete obal pro e-book, co jste vytvořili pro své zákazníky? Možností je spousta, je to jen na vás. Kdyby vás náhodou nic nenapadlo, načerpejte inspiraci z článků, kde popisujeme, jak DesignVčelka pomáhá e-shopům nebo B2B firmám!

Jak získat grafiku od DesignVčelky zcela zdarma

  • Do 14 dnů od obdržení e-mailu s informacemi o speciální nabídce se nám ozvěte na zadani@designvcelka.cz.
  • Do předmětu uveďte heslo „DesignVčelka na zkoušku“ a v textu co nejlépe popište, co chcete vytvořit. Uveďte, k jakému účelu bude grafika sloužit, co na ní chcete (můžete přiložit i konkrétní obrázky, ilustrace, pokud máte), jaký na ní má být případně text a jak si po grafické stránce představujete výsledek (barevnost a další informace).
  • Podmínky: ozvat se nám musíte z e-mailu, na který jsme vám zaslali zprávu o této speciální nabídce. Zadání zdarma je možné využít jen jednou pro jeden projekt.