Ukázky grafiky pro naše zákazníky

Podívejte se, na co všechno můžete DesignVčelku využít. Služba je s garancí vrácení peněz.

DesignVčelka je spolehlivý partner pro všechna vaše menší grafická zadání. Prohlédněte si, co jsme vytvořili pro naše zákazníky. To samé zvládneme i pro vás. Můžete nám zaslat všechna zadání, dle zvoleného balíčku je postupně všechna zpracujeme. Ukázkám níže může trvat několik vteřin, než se načtou, děkujeme za trpělivost…

Všichni naši grafici jsou profesionálové, kteří zpracovali už stovky grafik pro různé projekty. Dokážeme pro vás připravit jakýkoli grafický design podle vašeho zadání, jako například bannery, letáčky, infografiky, obrázky na sociální sítě, grafiku do e-mailů, produktové listy, obaly knih, úpravu fotografií, grafiku pro reklamní předměty nebo cokoli jiného nám zadáte. DesignVčelka nenabízí tvorbu loga a návrh designu webových stránek, tyto věci jsou vysoce individuální a nebo příliš časově náročné.

Co o nás říkají zákazníci

Pozitivní ohlasy na revoluční službu pravidelného grafického designu.

Služby Designvčelky jsou skvělé a profesionální. Přípravu grafiky využívám pravidelně jak pro web, tak i příspěvky na FB. Vždy jsou stylově sladěny s webem a ostatní grafikou. Designvčelku doporučuji všem, kdo potřebuje profesionální grafiku a skvělé nápady.

David Majer Reference

Služeb DesignVčelky jsme využili na tvorbu grafiky pro nové propagační materiály. Práce byla vždy odevzdávána včas, grafička se dokonale trefila do našich požadavků. Spolupráci mohu doporučit každému, kdo ocení bezproblémovou komunikaci a perfektní výsledky.

Sky Point Logo 2016

Je to pecka! Moc se nám líbí grafika od vás. Grafička pro nás vytvořila super infografiku, letáčky, rollup.

Reference 2

Profesionální přístup a vše do detailu propracované. Grafička nám ukázala novou cestu a skvělý styl, který nám sedl na 100%. Navrhované barvy nám výrazně oživily e-shop. Doporučuji všem!

Roman Bilavcik Reference

Vyzkoušejte pravidelný grafický design

Garance vrácení peněz, žádné závazky.