Ukázky grafiky pro naše zákazníky

Podívejte se, na co všechno můžete DesignVčelku využít. Tvoříme individuální grafiku na míru.

DesignVčelka je spolehlivý partner pro všechna vaše grafická zadání. Prohlédněte si, co jsme vytvořili pro naše zákazníky. To samé zvládneme i pro vás. Ukázkám níže může trvat několik vteřin, než se načtou, děkujeme za trpělivost.

Všichni naši grafici jsou profesionálové, kteří zpracovali už stovky grafik pro různé projekty. Dokážeme pro vás připravit jakýkoli grafický design podle vašeho zadání: například bannery, letáčky, infografiky, celé webové stránky, obrázky na sociální sítě, grafiky do e-mailů, produktové listy, obaly knih, úpravy fotografií, grafiku pro reklamní předměty, loga nebo cokoli jiného nám zadáte. Můžeme vám pomoct i s rozvržením grafiky a textací.

Co o nás říkají zákazníci

Jak se líbí naše grafika klientům DesignVčelky.

Služby DesignVčelky jsou skvělé a profesionální. Přípravu grafiky využívám pravidelně jak pro web, tak i příspěvky na FB. Vždy jsou stylově sladěny s webem a ostatní grafikou. DesignVčelku doporučuji všem, kdo potřebuje profesionální grafiku a skvělé nápady.

David Majer Reference

Služeb DesignVčelky jsme využili na tvorbu grafiky pro nové propagační materiály. Práce byla vždy odevzdávána včas, grafička se dokonale trefila do našich požadavků. Spolupráci mohu doporučit každému, kdo ocení bezproblémovou komunikaci a perfektní výsledky.

Sky Point Logo 2016

Je to pecka! Moc se nám líbí grafika od vás. Grafička pro nás vytvořila super infografiku, letáčky, rollup.

Reference 2

Profesionální přístup a vše do detailu propracované. Grafička nám ukázala novou cestu a skvělý styl, který nám sedl na 100 %. Navrhované barvy nám výrazně oživily e-shop. Doporučuji všem!

Roman Bilavcik Reference

Vyzkoušejte nás na prvním zadání

Náš tým grafiků a marketérů je připravený na vaši první grafiku.