Vaše otázky & naše odpovědi

Odpovědi na otázky, které vás zajímají – seznamte se s projektem DesignVčelka.

Je pravidelná grafika pro mě?

DesignVčelka je ideální službou pro všechny, kteří potřebují pravidelně novou grafiku pro svůj marketing a web, každý měsíc. Je skvělá pro ty z vás, kteří jste aktivní na sociálních sítích, pravidelně připravujete nové bannery a upoutávky na svůj web, děláte obsahový marketing (potřebujete grafiku pro e-booky, do článků, infografiky…), posíláte pravidelný e-mailing, nebo potřebujete často navrhnout outdoor reklamy a propagační předměty.

Službu může využít jak e-shop, tak B2B firma nebo jiný aktivní internetový projekt, kterému není jedno, jak se vizuálně prezentuje.

Pro ty, kteří chtějí vytvořit grafiku nárazově, je ideální balíček JEDNORÁZOVÝ, v rámci kterého pro vás připravíme 1 grafiku. Pro více nárazových grafik doporučujeme poptat služby Včeliště.cz.

Kolik grafik pro nás měsíčně vytvoříte?

Můžete nám zadat neomezené množství grafik ke zpracování. Všechny pro vás postupně uděláme.V závislosti na vašem balíčku pak budeme mít vždy maximálně  jednu (v případě balíčku PRAVIDELNÝ), respektive dvě (v případě balíčku PRÉMIUM) rozpracované grafiky. Jakmile grafiku dokončíme, vrhneme se ihned na další v pořadí. Zadání nám tedy můžete posílat dopředu, my je budeme postupně zpracovávat.

V případě balíčku PRAVIDELNÝ pro vás zpracujeme asi 7 grafik měsíčně. V případě PRÉMIUM balíčku zvládneme asi 14 grafik.

Potřebuji zpracovat náročné grafické zadání. Stihnete to do 3 pracovních dnů?

Počítáme s tím, že jedno grafické zadání zabere asi 1 hodinu práce grafika. Pokud jde o náročnější zadání do 3 hodin práce grafika, stihneme ho dokončit do 5 pracovních dnů. V případě náročnějšího zadání vám pomůžeme rozdělit váš úkol na více menších, nebo se s vámi na termínu dokončení grafiky předem domluvíme.

Jak dlouho trvá, než vytvoříte grafiku podle mého zadání?

Grafiku dostanete hotovou po odsouhlasení zadání z naší strany do 3 pracovních dnů. Zadání, které nám bude trvat do 3 hodin práce, stihneme dokončit do 5 pracovních dnů. V případě náročnějšího či komplexnějšího zadání úkol obvykle rozdělíme na více menších zadání, nebo se s vámi na datu dokončení předem domluvíme.

Co by mělo obsahovat zadání, které vám pošlu?

Každý zákazník od nás dostane tahák, co je dobré zmínit při zadání nového grafického úkolu. Rádi dostáváme konkrétní zadání, které obsahuje informace o tom, k jakému účelu bude grafika sloužit, co na ní chcete (můžete přiložit i konkrétní obrázky, ilustrace, pokud máte), jaký na ní má být případně text a jak si po grafické stránce představujete výsledek (barevnost a další informace).

Můžu použít službu pro několik různých projektů?

Ano, můžete. Službu lze použít pro jeden projekt i pro více odlišných projektů.

Co když budu chtít grafiku po dokončení ještě upravit?

Upravit grafiku po dokončení není problém. Nabízíme neomezeně revizí všech grafik, takže jakmile budete chtít něco upravit, stačí nám do 7 dnů od obdržení výsledné grafiky napsat a my ji doladíme. Malé úpravy stihneme většinou do 1 pracovního dne, větší úpravy obvykle do 3 pracovních dnů.

Pokud budete chtít upravit grafiku později než 7 dní od jejího odevzdání, zašlete nám nové zadání, zpracujeme ji ve stejné lhůtě, jako kdyby šlo o nové zadání.

Pokud byste chtěli grafiku upravit sami, není to problém. Můžete s ní dle potřeby samostatně pracovat.

V jakém formátu mi grafiku odevzdáte?

Hotovou grafiku vám odevzdáme ve formátu jpg, jpeg, png či pdf. Na žádost vám můžeme zaslat i originální Adobe soubory nebo Microsoft PowerPoint či Word zdrojové soubory (pptx, docx).

Je tedy dobré u každého zadání uvést formát, ve kterém budete chtít grafiku odevzdat, popřípadě konkrétní formát domluvit na začátku spolupráce.

Kdo vlastní práva k vytvořené grafice?

100 % vlastnických práv na grafiku je vašich. My vlastníme jen autorská práva, která nelze podle zákona převádět na třetí osobu. Grafiku od nás můžete v případě zájmu dál libovolně upravovat.

Jak probíhá platba za službu?

První platbu provedete kartou online na našich stránkách. Každý následující měsíc vám týden před prodloužením služby pošleme informační e-mail. První den následujícího měsíce se provede automatická platba pomocí platební karty, vám dorazí faktura. Nemusíte se o nic starat. Platbu či balíček můžete kdykoliv změnit či zrušit. Při předplacení služby na 6 či 12 měsíců dopředu nabízíme i možnost platby bankovním převodem a slevu z ceny.

 

Jak rychle zaplatit poplatek za službu, abych ji mohl stále využívat?

Jestliže se vám blíží konec splatnosti měsíční platby za službu DesignVčelka.cz, týden před vypršením měsíce vám pošleme upozornění. Po vypršení měsíčního předplatného služby vám automaticky strhneme částku za DesignVčelku pro následující měsíc a přijde vám faktura. Není třeba se o nic starat.

Pokud by se platba neprovedla správně, nebo platíte službu klasickým bankovním převodem, abychom vám nezrušili účet a možnost službu využívat, zadejte variabilní symbol na této stránce, zkontrolujte částku, která se ve formuláři po vložení variabilního symbolu objeví, a zaplaťte doklady ihned online. Platba proběhne okamžitě a vy budete moci používat službu dál.

Pro koho je a pro koho není DesignVčelka?

Naše služba neomezeného grafického designu je určená pro všechny firmy, které pravidelně potřebují grafiku pro své podnikání a marketing (alespoň 1krát až 2krát měsíčně). Nejčastějšími zákazníky jsou firmy, které dělají obsahový marketing, aktivně se propagují na internetu. Zákazníky jsou i e-shopy, online marketéři či malé marketingové a designové agentury.

DesignVčelka není určena pro firmy, které plánují využít službu primárně na výrobu log či návrhů celých webových stránek. Nabízíme zpracování i jednorázové grafiky.

V jakých jazycích grafiku děláte?

Grafika může být v jakémkoliv jazyku. V rámci zadání je třeba nám poslat informaci, jaké texty chcete do své grafiky umístit. Je tedy jedno, v jakém jazyce grafika je. U cizojazyčné grafiky (mimo angličtiny) si od vás jen vyžádáme překlad, abychom věděli, o čem grafiku navrhujeme. Zákaznická podpora komunikuje jen v češtině.

Jakou grafiku DesignVčelka umí a jakou neděláte?

Vytvoříme pro vás jakoukoliv drobnější grafiku, jako jsou například bannery, obrázky na blog, grafika do e-mailů, grafické prvky na web, reklamy, brožury, letáčky, plakáty, přání, grafika na sociální sítě, ikonky, slidery, náhledy videí, úprava prezentací a dokumentů, schémata, infografiky, obaly knih, grafické úpravy e-booků, produktové listy, úpravy fotografií apod. Navrhneme pro vás drtivou většinu grafických prvků, které potřebujete pro každodenní marketing a chod úspěšné firmy. Složitější grafiky, které nezvládneme zpracovat za cca 1 hodinu v rámci jednoho zadání, rozdělíme na více zadání, nebo u nich o několik pracovních dní prodloužíme datum dokončení.

DesignVčelka nenabízí tvorbu loga a grafický design webových stránek. Tyto činnosti jsou často příliš náročné a individuální a je vhodnější si na ně nárazově najmout designera či agenturu.

Co znamená max. 1 rozpracovaná grafika v jeden okamžik?

Maximálně jedna rozpracovaná grafika v jeden okamžik znamená, že v jedné chvíli pracujeme vždy na jednom vašem zadání. Jakmile ho dokončíme, začneme ihned pracovat na dalším z vašich zadání. Tato situace platí v případě balíčku PRAVIDELNÝ. V případě PRÉMIUM můžeme mít pro vás rozpracovaná vždy maximálně dvě zadání grafiky.

Za měsíc vám tedy můžeme dodat asi 7 (balíček PRAVIDELNÝ), respektive 14 (balíček PRÉMIUM) grafik dle vašeho zadání.

Jak DesignVčelka funguje?

Jednoduše. Kdykoliv budete potřebovat navrhnout či upravit jakoukoliv grafiku, stačí nám poslat e-mail se zadáním. My vám zadání potvrdíme a do 3 pracovních dnů pro vás grafiku zpracujeme. Pokud byste náhodou po dokončení chtěli ještě něco změnit či upravit, není to problém, stačí nám dát vědět. V rámci každého balíčku poskytujeme neomezeně revizí.

Poskytujete nějaké garance?

Každému zákazníkovi nabízíme 7denní garanci vrácení peněz. Pokud budete s grafikou nespokojení, stačí nám v prvním týdnu napsat a my vám vrátíme celou měsíční platbu. V případě, že se rozhodnete službu dále nevyužívat v budoucnu, stačí nám napsat a zrušíme vaše měsíční předplatné. Spoluprací s námi tedy nic neriskujete ani se k ničemu nezavazujete.

Můžu některému zadání dát vyšší prioritu pro dřívější zpracování?

Pokud jste nám zaslali více zadání a chcete, abychom na některém začali pracovat dřív, stačí nám dát vědět odpovědí na e-mail, kterým jsme vám potvrdili přijetí zadání. Danou grafiku zpracujeme přednostně.

Jaký je rozdíl mezi DesignVčelkou a...

Freelancerem – Grafici na volné noze jsou vhodní pro tvorbu složité či vysoce individuální grafiky, jako například loga či návrhu webových stránek. U ostatních typů zadání, která často potřebujete zpracovávat pravidelně každý měsíc, ale při spolupráci s freelancery může docházet k problémům s termíny (nejsou často k dispozici), cenou (nastavují příliš vysokou cenu pro malé činnosti) a domluvou (nacenění menších úprav trvá často déle než jejich samotná realizace). S námi máte jasné termíny, jednotnou cenu, neomezeně zadání. Maximum času věnujeme tvorbě grafiky pro vás.

Agenturou – Jsme rychlejší. Nevyžadujeme žádné smlouvy a kontrakty. Vše pro vás navrhneme za jednotnou měsíční sazbu a neztrácíme čas domlouváním termínů a naceňováním. Díky tomu jsme levnější a spolehlivější.

Mohu svůj účet sdílet s ostatními?

Jeden účet smí používat jen jeden člověk. Je zakázáno sdílet svůj účet s ostatními. U balíčku PRÉMIUM je ale možné si další zadavatele přikupovat (v případě zájmu nás, prosím,  kontaktujte). Porušením tohoto pravidla budete požádáni, abyste službu DesignVčelka opustili.

Jsme agentura/designové studio. Můžeme také využívat službu DesignVčelka?

Samozřejmě. Stačí si vybrat odpovídající balíček a službu můžete využívat i pro své klienty.

Jak zruším měsíční předplatné služby?

Pokud budete chtít zrušit předplatné služby, stačí nám napsat e-mail a my vám účet pozastavíme. S námi se k ničemu nezavazujete.

Pokud jde o váš první měsíc a zrušíte službu do 7 dnů od zakoupení, vrátíme vám v rámci garance spokojenosti celou částku.

Vyzkoušejte pravidelný grafický design

Garance vrácení peněz, žádné závazky.

Na těchto stránkách užíváme cookies. Podmínky jejich užívání naleznete níže. Proti jejich sběru na základě oprávněného zájmu se můžete odvolat na info@vceliste.cz, nebo budeme rádi, když nám jejich užívání odsouhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close