Vaše otázky a naše odpovědi

Odpovědi na otázky, které vás zajímají – seznamte se s projektem DesignVčelka.

Jak DesignVčelka funguje?

Jednoduše. Napište nám své představy ve formuláři u poptávky o spolupráci, my vám vytvoříme konkrétní nabídku přímo na míru. Zavoláme si, probereme všechny detaily a vše si schválíme. Pak už se jen vrhneme na práci a v domluveném termínu vám dodáme hotovou grafiku. 🙂

Je DesingVčelka grafika pro mě?

DesignVčelka je ideální službou pro všechny, kteří potřebují jakoukoli grafiku pro svůj marketing, web, sociální sítě i offline prezentaci. Je skvělá pro ty z vás, kteří nemají svého interního grafika a potřebují pravidelně či jednou za čas nové bannery a upoutávky na svůj web, dělají obsahový marketing (potřebujete grafiku pro e-booky, do článků, infografiky…), posílají pravidelný e-mailing, potřebují navrhnout outdoor reklamy, propagační předměty nebo třeba celý web.

Jakou grafiku DesignVčelka umí?

Zvládáme:

 • bannery,
 • obrázky na blog,
 • grafiky do e-mailů,
 • grafické prvky na web (zvládneme i celý návrh webu),
 • loga,
 • reklamy, brožury, letáčky, plakáty i přání,
 • grafiky na sociální sítě,
 • ikonky,
 • slidery,
 • náhledy videí,
 • úpravy prezentací a dokumentů,
 • schémata,
 • infografiky,
 • obaly knih,
 • grafické úpravy e-booků,
 • produktové listy,
 • úpravy fotografií
 • a spoustu dalšího…

Jak dlouho trvá, než vytvoříte grafiku podle mého zadání?

Každé vaše zadání posuzujeme zcela individuálně. Po zaslání vaší představy vám vytvoříme nabídku přímo na míru, ve které navrhneme termín dodání. Pokud budete potřebovat grafiku dříve nebo naopak pro vás rychlý čas dodání není prioritou, termín na základě domluvy upravíme.

Co by mělo obsahovat zadání, které vám pošlu?

Na základě vašeho zadání vám zpracováváme nabídku. Budeme tak rádi, když nám svou představu dokážete popsat co nejpodrobněji. Jestli konkrétní představu nemáte, připravíme ji společně s vámi. Pro zjednodušení jsme připravili tahák, který vám se zadáváním pomůže. Rádi dostáváme konkrétní zadání, které obsahuje informace o tom, k jakému účelu bude grafika sloužit, co na ní chcete (můžete přiložit i konkrétní obrázky, ilustrace, pokud máte), jaký na ní má být případně text a jak si po grafické stránce představujete výsledek (barevnost a další informace).

Pokud máte zájem o pravidelnou spolupráci, stačí nám popsat své potřeby a případně detailněji popsat typy grafik, které byste chtěli pravidelně zpracovávat.

Co když budu chtít grafiku po dokončení ještě upravit?

Upravit grafiku po dokončení není problém. Nabízíme 3 kola revizí, neboť vaše spokojenost s výslednou prací je pro nás tím nejdůležitějším. Standardně bývá klient spokojen již po prvním kole revizí, ale pro všechny případě máte k dispozici ještě další 2 kola.

Takže jakmile budete chtít něco upravit, stačí nám do 7 dnů od obdržení výsledné grafiky napsat a my ji doladíme. Po obdržení žádosti o revizi vám obratem zašleme potvrzení termínu, do kdy upravenou grafiku dodáme. Revize se snažíme stihnout vždy co nejdříve, abyste grafiku mohli hned používat.

Pokud byste chtěli grafiku upravit sami, není to problém. Můžete s ní dle potřeby samostatně pracovat.

Jak probíhá platba za službu?

Platba probíhá na základě schválené nabídky. Pokud se jedná o jednorázovou spolupráci (potřebujete vytvořit sadu grafik, grafiku k e-booku…), platba probíhá předem.

Když zvolíte pravidelnou spolupráci, o platbu za první měsíc poprosíme dopředu na základě schválené nabídky. Další měsíce vám pak budeme fakturovat zpětně na základě počtu a náročnosti vypracovaných grafik.

Můžu použít službu pro několik různých projektů?

Ano, můžete. Službu lze použít pro jeden projekt i pro více odlišných projektů.

Jsme agentura / designové studio. Můžeme také využívat službu DesignVčelka?

Samozřejmě. Stačí si vybrat odpovídající balíček a službu můžete využívat i pro své klienty.

V jakém formátu mi grafiku odevzdáte?

Hotovou grafiku vám odevzdáme ve formátu JPG, JPEG, PNG či PDF. Na žádost vám můžeme zaslat i originální Adobe soubory nebo Microsoft PowerPoint či Word zdrojové soubory (PPTX, DOCX).

Je tedy dobré u každého zadání uvést formát, ve kterém budete chtít grafiku odevzdat, popřípadě konkrétní formát domluvit na začátku pravidelné spolupráce.

Kdo vlastní práva k vytvořené grafice?

100 % vlastnických práv na grafiku je vašich. My vlastníme jen autorská práva, která nelze podle zákona převádět na třetí osobu. Grafiku od nás můžete v případě zájmu dál libovolně upravovat.

Ve kterých jazycích grafiku děláte?

Grafika může být v jakémkoliv jazyce. V rámci zadání je třeba poslat nám informaci, jaké texty chcete do své grafiky umístit. Je tedy jedno, v kterém jazyce grafika je. U cizojazyčné grafiky (mimo angličtiny) si od vás jen vyžádáme překlad, abychom věděli, o čem grafiku navrhujeme. Zákaznická podpora komunikuje jen v češtině.

Vyzkoušejte nás na prvním zadání

Náš tým grafiků a marketérů je připravený na vaši první grafiku.