Objednejte si pravidelný grafický design

Garance vrácení peněz, žádné závazky.

Vyberte si balíček pravidelného grafického designu, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Pomoci v rozhodování vám může kalkulačka úspor. Dále je dobré promyslet, kolik lidí bude zadávat grafické úpravy, zda máte zájem o konzultace s designerem, práci na více grafických zadáních zároveň nebo třeba o svého osobního designera.

Pravidelný
4 900 Kč
měsíčně bez DPH
  • 1 zadavatel
  • Max. 1 rozpracovaná grafika v jeden okamžik
  • Neomezeně revizí
  • 7 dní garance vrácení peněz
  • Dokončení do 3 pracovních dnů*
  • Vlastní projektový manažer
  • Podpora e-mailem

Potřebujete více grafik nebo individuální balíček? Kontaktujte nás, připravíme ho pro vás.

* Zadání stihneme zpracovat za 3 pracovní dny v případě, že jde o grafické zadání do cca 1 hodiny práce. V případě grafického zadání do 3 hodin ho pro vás zpracujeme do 5 pracovních dnů. Náročnější úkoly obvykle rozdělíme na více menších zadání, dopředu vám řekneme, kdy budou hotové.

Co o nás říkají zákazníci

Pozitivní ohlasy na revoluční službu pravidelného grafického designu.

Služby Designvčelky jsou skvělé a profesionální. Přípravu grafiky využívám pravidelně jak pro web, tak i příspěvky na FB. Vždy jsou stylově sladěny s webem a ostatní grafikou. Designvčelku doporučuji všem, kdo potřebuje profesionální grafiku a skvělé nápady.

David Majer Reference

Je to pecka! Moc se nám líbí grafika od vás. Grafička pro nás vytvořila super infografiku, letáčky, rollup.

Reference 2

Spolupráce funguje hladce a rychle. Mám jasnou představu o tom, co chci, ale konečný výsledek stejně často předčí moje očekávání. Se službou jsem moc spokojená.

Reference 1

Profesionální přístup a vše do detailu propracované. Grafička nám ukázala novou cestu a skvělý styl, který nám sedl na 100%. Navrhované barvy nám výrazně oživily e-shop. Doporučuji všem!

Roman Bilavcik Reference

DesignVčelka vám pomůže s veškerými grafickými zadáními, která potřebujete pro své podnikání a efektivní marketing. Od bannerů přes úpravu obrázků, návrhu obalů e-booků až po grafiku do e-mailu, na blog a pro další účely. Stačí poslat e-mail se zadáním a do 3 dnů získáte profesionální výsledek. Máte dotaz? Podívejte se do sekce častých otázek a odpovědí.

Nejste si jisti, jestli je DesignVčelka pro vás? Vyplňte krátký kvíz a zjistíte to.